Понад 1000 людей влаштували Смайл-парад центром Вінниці. ФОТО

Сьогодні, 6 жовтня у Вінниці розпочався другий Smile Fest, присвячений Всесвітньому дню смайлика.

Коаліція вінницьких громадських організацій на честь свята вже другий рік поспіль організовують Смайл-Фест, який претендує стати одним з наймасовіших подібних фестивалів в Україні.

 

О 14:00 фест розпочався масштабним парадом учасників, які вирушили колоною від площі Гагаріна через Центральний парк, Європейську площу та фінішували на Майдані Незалежності, де півгодини тому розгорнулося Smile City.

   

На око колона налічувала щонайменше тисячу учасників – саме таку кількість смайл-вінничан цього дня анонсували організатори фестивалю. Аби не блокувати рух по вулиці Соборній, колона пішла через центральний парк, вулицю Грушевського та Європейську площу, а за тим, вулицею Оводова – до Майдану Незалежності.

   

Саме тут, біля готелю “Савой” навіть утворився затор з учасників: у вузенькій вулиці, частково перегородженої будівельними конструкціями, не всі могли вільно пройти.

     

Вже на Майдані Незалежності, біля центрального входу в готель “Поділля” розташувалася головна сцена фестивалю, робота якої відкрилася ефектним виступом барабанщиць. По периметру Smile City наразі працюють десятки різноманітних локацій: від яток з кавою та вуличною їжею (зокрема і “Запорожець”, під капотом якого смажаться хот-доги) до численних фотозон, локацій, де вчаться надавати першу медичну допомогу, стенду Нової Поліції, атракцій з майстер класами та навіть ятки, де розповідають про ОСББ.

   

Робота Smile City на Майдані Незалежності триватиме ще кілька годин, а за тим розпочнеться вечірня програма фестивалю: о 19:00 в арт-пабі “Beef eater” розпочнеться вечір іронічної поезії “Наближення до шедеврів”, який організують українські письменники-сатиристи Олександр Ірванець та Юрко Позаяк. Вхід на цей захід також вільний, однак потрібно попередньо зареєструватися за телефоном 067 740 35 17

Фото Ольги Мірошниченко

                                   

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору