Понад 100 будинків у Вінниці вже з теплом, до кінця тижня опалення увімкнуть в усьому місті

У Вінниці сьогодні, 10 жовтня, розпочинається опалювальний сезон для всіх вінничан. Ще минулого тижня тепло з’явилось у закладах соціальної сфери, а відсьогодні та до кінця поточного тижня тепліше стане ще й у житлових будинках міста. 

Через те, що протягом останніх трьох діб середньодобова температура були нижче восьми градусів тепла, з 9:00 10 жовтня розпочали надання послуг з централізованого опалення споживачам.

У Вінниці почався опалювальний сезон: тепло дали у садочки та лікарні 

Як зазначає прес-секратар “Вінницяміськтеплоенерго” Юлія Петришина, наразі, лише за годину запуску теплоносія, тепліше стало вже у понад сотні будинків. На підприємстві сподіваються, що встигнуть забезпечити теплопостачанням усі будинки до 18:00 п’ятниці, 13 жовтня.

  • Згідно законодавства, на налагодження подачі тепла є 14 днів, але підприємство хоче до кінця тижня все запустити. Це своєрідний рекорд для них. Минулого року за три дні все запустили, – розповідає Юлія Петришина.

Сьогодні вранці “Вінницяміськтеплоенерго” у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook показали, як саме відбувається подача тепла до житлових будинків.

Зауважимо, що якщо ви помітили аварії на теплотрасах, прориви систем централізованого опалення чи гарячого водопостачання, варто терміново повідомити про це центральній диспетчерській службі “Вінницяміськтеплоенерго” за телефоном: 43 -34-95.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору