Понад 10 мільйонів гривень витратять на ремонт школи у Стрижавці

На ремонт школи Державний фонд регіонального розвитку виділив 10 мільйонів гривень. Окрім цього, з районного бюджету у 2018 році співфінансування складає 1,4 мільйона гривень.

Як повідомляє прес-служба Вінницької районної держадміністрації, нещодавно голова РДА Михайло Демченко відвідав навчально виховний заклад  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка», де зустрівся  з  селищною головою Таїсією Короленко і директоркою школи Галиною Комарчук.

Проект з реконструкції триватиме два роки. За цей час будівлі мають утеплити, а також перекрити дах, адже школярі не раз страждали від того, що дах протікає, а у кабінетах утворюється грибок.

– Для збереження приміщення навчального закладу необхідно замінити покрівельний матеріал даху школи, здійснити утеплення покрівлі горища, замінити покриття термоізоляції на інженерних мережах горища, здійснити утеплення стін будівлі школи, – зазначає керівництво у технічної документації проекту.

Окрім цього, у школі відсутні або не відповідають санітарним умовах актова зала та спортзал.

– Відсутня актова зала, через що для проведення святкових заходів закладом використовується приміщення діючої їдальні, що створює значні незручності і є порушенням санітарних норм. Спортивна зала не відповідає даним вимогам та не забезпечує потреби закладу, – додає керівництво.

На думку освітян, впровадження даного проекту із застосуванням нових енергозберігаючих технологій дасть змогу покращити температурний режим у закладі та заощадити бюджетні кошти на опалення. Здійснення реконструкції навчального закладу дозволить створити умови для повноцінного навчання та виховання дітей.

Під час зустрічі у керівники обговорили технічні умови перебігу ремонтних робіт у навчальному закладі. Після укладання угод із підрядними організаціями, розпочнуться будівельні роботи.

Фото: РДА 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору