× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Полювання на зомбі”: на Вінниччині влаштують змагання з оборонної стрільби

6 жовтня у Тиврові влаштують матч з оборонної стрільби в умовах уявного зомбі-апокаліпсису під назвою “Zombie Hunt”.

Від звичайної стендової стрільби ці змагання відрізняються тим, що учасникам потрібно обороняти конкретні об’єкти від умовних нападників. У даному випадку йдеться про “живих мерців”.

Чудовий ранок вихідного дня! Дружина з дітьми поїхали провідати тещу, в холодильнику повно прохолодного пива і через 10 хвилин почнеться футбол. Але, зненацька ви чуєте дивний шум на подвір’ї. Поглянувши у вікно, Ви оніміли від жаху – в двір ввірвались кровожерливі зомбі. Так, саме вони – ходячі мерці з невимовною жагою крові, – йдеться в описі події.  

Змагання будуть поділені на чотири окремі вправи: “Раптова атака”, “Рятівник”, “Прогулянка по місту” та “Порятунок тещі”. За умовами першої вправи, учасник сидить на дивані, а гвинтівка з набоями заховані в сейфі. Після стартового сигналу потрібно дістати зброю та набої та стріляти по “живих мерцях”, які нападають на будинок. Стріляти дозволяється тільки картеччю на дистанції до 25 метрів.

Під час вправи “Рятівник” необхід врятувати свого сусіда, вражаючи мішені в його дворі через отвір у паркані. В даному випадку стріляти можна лише кульовими набоями на дистанції до 50 метрів. У випадку з картонними мішенями потрібно влучити в залікову зону, а металеві мішені повинні впасти. Мінімальна кількість пострілів у вправі – 15.

Виконуючи вправу “Прогулянка по місту”, необхідно знищувати “зомбі” дорогою до будинку умовної тещі. Тут, як і в першій вправі дозволяється тільки стрільба картеччю на відстані до 25 метрів. Мішень вважається ураженою при двох влучних пострілах у залікову зону.

– По сигналу таймера учасник заходить у квартиру тещі, де кімната за кімнатою очищає свій майбутній спадок від живих мерців і рятує своїх рідних, – так організатори описують четверту вправу.

На початку виконання вправи зброя заряджена лише картеччю. Мінімальна кількість пострілів – 10.

У випадках організатори наголошують на тому, стріляти по живих мішенях заборонено.

Взяти участь у змаганнях можуть всі охочі з навичками користування гладкоствольною зброєю. Головний приз – помпова рушниця. Вартість участі в змагання складає 800 гривень. Більше деталей за телефоном –  097 296 8890 (Олена Юріївна).

Фото: https://classicexhibits.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору