× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Полювання на паліїв: у Вінниці починаються весняні рейди проти спалювачів листя

“Муніципальна поліція” виходить на весняні рейди та шукатиме тих, хто спалюватиме листя на своїх присадибних ділянках. За таке порушення вінничанам доведеться сплатити штраф. 

Вже з 18 березня у місті почнуть працювати мобільні групи, які виявлятимуть тих хто спалюватиме листя, траву та інші відходи рослинного походження. Щоправда, працівники “Муніципальної поліції” ще до офіційного початку роботи груп склали 10 адміністративних протоколів, повідомляє Вінницька міська рада. Ті, хто спалює листя, мають сплатити штраф від 340 до 1700 гривень.

– Працівники “Муніципальної поліції” вже почали працювати із вінничанами, які спалюють листя та інші відходи. Наші працівники складають протоколи та передають на розгляд адмінкомісій. З 18 березня по місту буде працювати більше патрулів, які будуть відстежувати спалювання відходів. У такий період до цієї роботи підключаються працівники виконавчих органів міської ради, квартальних комітетів, –  розповів начальник КП “Муніципальна поліція” Віталій Чигур.

Зауважимо, що спалювати гілля та листя заборонено. Опале листя та сміття вивозять працівники “Ековіну” у дні, визначені для вивозу твердих побутових відходів з приватного сектору.

зі сторінки Міністерства екології України у Fаcebook

Мешканці приватних будинків можуть також компостувати органічні відходи. Для цього необхідно лише викопати на присадибній ділянці компостерну яму та складати там листя, де за зиму воно перегниває і може слугувати добривом для грядок. Завдяки цьому можна значно зменшити об’єми сміття, які вивозить спецтехніка.

Фото – Вінницька міська рада

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору