× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Поліція затримала жінку, яка повідомила про замінування банку в центрі Вінниці. ВІДЕО

Поліцейські затримали жінку, яка 15 лютого заявила про мінування банку в центрі Вінниці, протягом двох годин після отримання повідомлення. 

Як ідеться на сайті Національної поліції, “правопорушницею виявилась 38-річна вінничанка. За словами затриманої, 15 лютого між нею та працівниками банку виник конфлікт щодо фінансових зобов’язань. Не знайшовши порозуміння, жінка вирішила помститись за невирішене питання та повідомила про замінування фінансової установи на спецлінію 102”.

За словами начальника Вінницького відділу поліції Сергій Синявський, за неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності жінці доведеться нести кримінальну відповідальність відповідно до ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Відомості про  подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За таке правопорушення жінці загрожує до 6 років ув’язнення”.

Як ідеться в повідомленні, жінка нібито не знала, що за такий злочин передбачена кримінальна відповідальність та розкаюється у скоєному.

Нагадаємо, що у зв’язку з повідомленням про замінування банку, вчора на деякий час був заблокований рух по вулиці Оводова.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору