Поліція розшукала вандала, який пошкодив газон на Космонавтів. Чоловік заперечує свою вину. ФОТО

Патрульна поліція Вінниці виявила автомобіль, який вірогідно вчинив акт вандалізму на пішохідній зоні проспекту Космонавтів. 

Нагадаємо, що 16 червня близько 4-ї години ранку невідомий автомобіль здійснив розворот по газону на проспекті Космонавтів, чим пошкодив зелені насадження. Вранці люди виявили пошкодження та зателефонували в поліцію. Подія викликала широкий резонанс у Мережі, користувачі вимагали від поліції негайно знайти вандала і називали це справою честі. Водночас працівників Ситуаційного центру та Муніципальна поліція зазначили – відео з камер спостереження надто неякісне і роздивитися номери на автомобілі – неможливо. 

Як зазначається в повідомленні патрульної поліції, пошуками зниклої автівки активно зайнялись працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП вінницької патрульної поліції. Інспектори оглянули залишені автомобілем сліди на газоні, переглянули відеозаписи з камер спостереження, що встановлені на прилеглих об’єктах (на автозаправках, біля магазинів тощо) та відеокамери ситуаційного центру.

Таким чином, вдалось встановити, що газон пошкодив автомобіль Lexus з чорними металевими дисками на колесах та квадратним номерним знаком, що рідко зустрічається серед транспортних засобів на території нашої держави.

Завдяки зібраним ознакам автомобіля порушника, перелік таких машин звузився до близько двадцяти. Протягом 19 червня патрульні перевірили п’ять таких автівок і  близько 18:30 працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП виявили такий автомобіль на вулиці Стрілецькій. За кермом був 32-річний чоловік, за словами Тетяни Плахотнюк – чоловік повністю заперечує свою вину.

Після розшуку транспортного засобу, який пошкодив газон на проспекті Космонавтів, та встановлення особи, яка в той момент була за кермом, патрульні поліцейські всі зібрані матеріали передали працівникам муніципальної поліції для подальшого опрацювання.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору