Поліція почала штрафувати пішоходів біля “Урожаю”

Вчора, 14 листопада, патрульні поліцейські Вінниці ловили пішоходів, які систематично порушують правила дорожнього руху. Рейд проводили на проблемній ділянці дороги в районі ринку “Урожай” в рамках тижня безпеки дорожнього руху. Всім правопорушникам виносили попередження.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, патруль розповідав пішоходам про небезпеки перетину дороги в недозволеному місці та виносив попередження порушникам. Вінниччани реагували по різному: хтось визнавав свою провину, інші одразу розвертались і йшли в іншому напрямку, щойно помічали поліцію. 

В районі ринку “Урожай” для того щоб перейти дорогу правильно, потрібно скористатись або пішохідним переходом біля лікарні ім. Пирогова, або підземним переходом чи “зеброю” біля медичного університету. Відстань між цими двома точками близько 500 метрів, тому багато пішоходів вирішують зрізати.

Загалом же протягом дня патрульні виписали 10 постанов на пішоходів, котрі переходили дорогу в невстановлених місцях.

Статистика ДТП за останній рік невтішна: з вини пішоходів на Вінниччині сталось 34 аварії. Загальна кількість автопригод – 1218, з них 134 – це наїзди пішоходів. Про це повідомляє речниця Управління патрульної поліції м. Вінниці Тетяна Плахотнюк. Також вона розповідає, що тиждень безпеки дорожнього руху це регулярний захід. Протягом наступних місяців в його рамках плануються семінари-практикуми для керівників автотранспортних підприємств, заходи з ПДР в навчальних закладах, донорська акція “Здай кров – врятуй життя” для постраждалих в ДТП.

Фото: https://vn.npu.gov.ua/uk/publish/article/339379

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору