× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Муніципальна поліція не може встановити водія, який навмисно зіпсував газон на Космонавтів. ВІДЕО

Вінницька муніципальна поліція намагається ідентифікувати водія, який 16 червня о 4 ранку зухвало переїхав новостворений газон на Космонавтів 3, залишивши позаду себе глибокі колії.

– Над встановлення особи зловмисника працюють правоохоронці та IT-фахівці. Уже проаналізовано відеодані з усіх вуличних камер спостереження на усіх маршрутах можливого руху зухвалого водія, шукаємо свідків пригоди, – розповів заступник начальника Вінницької муніципальної поліції Віталій Чигур. – Поки що відомо, що газон зруйнував позашляховик 2003-го року випуску, чорного кольору. Це “Тойота Ленд Крузер” або “Лексус”.

Номери автомобіля правоохоронцям розгледіти наразі не вдається: камери зовнішнього спостереження, які зафіксували «авторалі» на газоні, не дозволяють в даному випадку чітко побачити номерний знак. Дана ситуація зайвий раз доводить необхідність встановлення у Вінниці камер, які чітко фіксуватимуть номерні знаки автомобілів. До кінця року муніципальна поліція планує встановити по місту перших 12 таких камер. Для них прокладуть новий кабель. Ці пристрої будуть мати спеціальне програмне забезпечення, що зробить їх “гострозорими”. Профінансує проект міський бюджет.

– Представники вінницької муніципальної поліції відвідали з робочим візитом Ізраїль, де вивчали досвід роботи тамтешньої поліції, і, зокрема, роботу спецкамер фіксування. Цей досвід мають запроваджувати і у Вінниці, – розповів Віталій Чигур.

До речі, кажуть правоохоронці, користь від зовнішнього відеоспостереження, навіть звичайними камерами, очевидна. Так, з моменту початку роботи міського Ситуаційного центру, який веде відеоспостереження за життям міста із 600 камер, у Вінниці на 30% зменшилась кількість правопорушень різного типу. Це і хуліганські дії, і порушення правил дорожнього руху, і недотримання норм благоустрою.

 

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору