× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Поліція добра”: у Вінниці поліцейські та волонтери започаткували проект, аби допомогти дітям

У Вінниці триває проект “Поліція добра”, у рамках якого збирають допомогу дітям, які живуть в родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах. Наприкінці червня організатори проекту влаштують звітний концерт, щоб розповісти про все, що їм вдалося зробити. 

Ініціювали створення такого благодійного проекту ще декілька місяців тому дві вінничанки – інспектор по зв’язкам з громадськістю Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олена Вотякова, а також громадська діячка та власниця школи танців Діана Подолянчук.

Про суть свого проекту “Поліція добра” вони розповіли в ефірі радіо “Місто над Бугом”. Діана Подолянчук розповідає, що благодійністю займається не вперше і коли їй прийшла посилка з іграшками від постійних партнерів на 250 кілограм, вони вирішили, що їх можна віддати дітям, родини яких знаходяться в складних життєвих обставинах.

 

– Є така компанія, з якою ми досить довго співпрацюємо і вони нам постійно щось класне передають. А ось вони кажуть: “Діана, у нас є 250 кілограм іграшок. Тобі висилати?”, – розповідає Діана Подолянчук. – Я спершу кажу, що ні, бо де я їх буду взагалі зберігати. І тут ми з Оленою зустрічаємось і розуміємо, що це ж доля і нам треба робити спільний проект.

Дівчата працюють вже три місяці, за які змогли зібрати ще 400 кілограм допомоги дітям. Це не лише іграшки, а й канцелярія, візочки та дитячий одяг.

Щоб показати все, що напрацювали за цей час, 23 червня влаштують звітний концерт, який назвали “На варті добра”, під час якого розкажуть, що їм вдалося зробити за декілька місяців. Концерт відбудеться у “Квадраті” (Театральна, 11) об 11:00. На цей захід також можна приносити речі та іграшки, які організатори повезуть дітям, що мешкають в районах. Під час концерту для вінничан виступить учасниця Дитячого Євробачення Даріна Красновецька,

– Коли я пішла в поліцію, то побачила цей світ трішки інакшим. Я побачила не лише свою родину, своїх друзів чи дім. Я побачила, як дійсно можуть жити люди, – додає Олена Вотякова. – У нас 2019 рік, але і зараз є сім’ї та діти, які не мають їжі, є діти, які у свої три роки ще не бачили жодної іграшки, є батьки, які не можуть купити навіть канцтовари, щоб діти пішли до школи. Це дуже серйозна та складна ситуація.

До речі, ініціаторки проекту не лише збирали допомогу, але й самі поїхали в райони, аби особисто познайомитись та поспілкуватися з дітьми, для яких створюють благодійну акцію. На сторінці Діани Подолянчук у Facebook вказано, що наприкінці травня вони вперше вирушили у подорож по районам, щоб передати подаруночки дітям, які потрапили у складні життєві обставини. Вони не лише розважають дітей, але й проводять профілактичні бесіди з батьками і, як зазначила Олена Вотякова, якщо вони будуть бачити, що атмосфера в родині не налагоджується – співпрацюватимуть із соціальними службами та ініціюватимуть комісії.

Досі вони продовжують збирати допомогу і є декілька пунктів, куди вінничани можуть приносити речі: спортивний центр “Сенсей”, де розташована танцювальна студія “Шахіна”, ресторан “Батискаф” (просп. Коцюбинського, 43) та молодіжний простір “Квадрат” (вул. Театральна, 15).

Фото зі сторінки Діани Подолянчук у Facebook

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору