Поліцейських, що затримали стрілка на велосипеді, хочуть нагородити

Міська рада планує нагородити поліцейських, які 18 жовтня після перестрілки на вулиці затримали озброєного зловмисника у Вінниці.

Про це стало відомо під час засідання Виконавчого комітету Вінницької міської ради того ж дня. Після звіту керівника міської патрульної поліції Редвана Усеінова, в якому той згадав про резонансний випадок затримання, міський голова Сергій Моргунов запропонував членам виконавчого комітету підтримати доручення зробити подання на нагородження чотирьох патрульних, котрі брали участь в затриманні. Жоден з присутніх членів виконавчого комітету не висловив заперечень.

Нагадаємо, що 18 жовтня під час патрулювання міста патрульні помітили підозрілого чоловіка на велосипеді. Під час спроби перевірити документи велосипедиста, той відкрив вогонь по поліцейським з пістолету Макарова.

В результаті переслідування поліцейська затримали чоловіка: ним виявився раніше судимий мешканець іншого регіону. Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення за замах на життя співробітника правоохоронного органу.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору