Подорожі без турагенства: активний вінницький мандрівник поділиться успішними лайфхаками

Влад Рильський відвідав більше 30 країн, прожив 2 роки в Нідерландах. Найдешевша його подорож – з України до Берліна, всього за 5 євро. Засновник клубу мандрівників у Вінниці розповість в книгарні «Є» всі секрети бюджетних мандрів.

10 жовтня о 18.00 в рамках мережевого проекту «Мандри» мандрівник Влад Рильський проведе лекцію «Бюджетні подорожі без турагентства».

Влад розповів Vежі, що любов до подорожей зявилася у нього ще в дитинстві.

  • Мої батьки теж люблять подорожувати і щонайменше два рази в рік ми завжди кудись виїжджали. Зазвичай, влітку – на море, взимку – на лижі. Ми всі любимо активний відпочинок. З цього, напевне, все й почалося. Недарма кажуть, що всі захоплення тягнуться з дитинства, – розповідає мандрівник.

У шкільні роки перші поїздки Влада були Україною, а найбільша самостійна подорож, з якої почалася жага до подорожей — це поїздка на навчання в Нідерланди.

  • Я прожив там 2 роки і за цей час зрозумів, що подорожувати – це просто кайф. Це моє, і це не так важко як здається. Головне бажання, – ділиться враженнями Влад Рильський.

Хлопець розповідає, що його місія — руйнувати стереотипи людей щодо подорожей, адже ,зазвичай, всі хочуть подорожувати і це стало новим сучасним трендом.

  • А люди бояться, шукаючи різні відмовки, типу: “немає грошей”, “немає компанії”, “не знаю як”, і т.д. Я ж буду відкривати нові можливості і надихати людей кудись поїхати. Взагалі люблю допомагати людям. Ми влаштовуємо зустрічі з цікавенними мандрівниками в Артинові щосуботи вже 37 разів. Попит є, і це дуже класно, адже буквально означає, що люди зацікавлені у власному розвитку, – розповідає мандрівник.

Влад говорить, що люди найчастіше цікавляться практичними моментами: скільки коштують квитки, де жити, яку потрібно мати страхування, що їсти і як, власне, поїхати туди самостійно. Про це він також розповість на лекції в книгарні «Є».

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору