× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Подільський зоопарк планує придбати тварин, яких немає в жодному звіринці України

Нові мешканці можуть незабаром з’явитись у Подільському зоопарку. Наразі керівництво веде перемовини з колегами з Кошицького зоопарку в Словаччині, щоб придбати декілька тварин, серед яких будуть й унікальні для України. 

Про придбання татранських козиць, блакитних альпак, лані європейської, гривистих баранів та самки зубра європейського керівництво Подільського зоопарку попередньо домовилось із кошицькими колегами під час робочої поїздки до Кошице, однак перемовини ще тривають, повідомляють на сайті Подільського зоопарку.

За словами директора звіринцю Євгена Ткачика, вони б хотіли придбати молоду самку зубра європейського, самця і самку блакитних альпак, які народились минулого року, а також 3-4 особин лані європейської. Також, щоб поновити кров гривистих баранів, що вже є в колекції Подільського зоопарку, планується придбати ще пару самки та самця, які народились вже цього року.

Гривистий баран

Зубр європейський

Лані

Якщо перемовини між зоопарками будуть вдалими, то у Вінниці зможуть оселетися унікальні для України татранські козиці.

– Таких тварин немає в жодному зоопарку України. Їх природній ареал проживання – гори Татри. Це хлопчик і дівчинка 2018 року народження, пара, яка згодом дасть потомство, – зауважив Євген Ткачик.

Татранська козиця є підвидом козиці звичайної. Ця тварина перебуває під загрозою зникнення і занесена до Червоного списку Міжнародного Союзу охорони природи.

Насправді, ще зарано прогнозувати, коли саме тварини можуть приїхати до Вінниці. Після того, як список тварин буде підтверджено словацькими колегами, українські ветеринари нададуть перелік лабораторних досліджень, які необхідно провести тваринам перед переїздом. Також необхідно буде укласти договір з брокером та перевізником, який повинен мати відповідну ліцензію, яка відповідатиме європейським стандартам, на перевезення тварин.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору