× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Цивілізований вигул” собак та боротьба з наркозалежністю: “Подільська громада” відібрала 4 проекти для участі в аукціоні

“Подільська громада” влаштує у Вінниці вже четвертий “Аукціон проектів” – подію, де всі охочі зможуть підтримати гривнею корисні для міста ініціативи.

“Аукціон проектів 2019” відбудеться 15 травня. Загалом на участь в аукціоні подалось 11 проектів. Наразі “Подільська громада” відібрала чотири ініціативи, які будуть презентовані під час аукціону.

“Аукціон проектів” – це публічний захід “Подільської громади” в рамках програми “Клуб донорів”. Передбачається, що під час аукціону переможці Конкурсу проектів презентуватимуть свої ідеї, а донори голосуватимуть за них власними коштами. Минулого року під час “Аукціону проектів” було зібрано 79 725 гривень, а ще за рік до того – 62 246 гривень.

Підтримати проекти можна, ставши амбасадором, корпоративним або індивідуальним донорм. Для амбасадорів ставка складає 3000 гривень, це звання також дає право під час аукціону протягом трьох хвилин словесно підтримати конкретний проект. Ставка для корпоративних донорів складає 1000 гривень, вони можуть підтримати один або декілька проектів. Індивідуальні донори вкладають 500 гривень і можуть підтримати цими коштами один, декілька або всі проекти одночасно.

Всі охочі стати амбасадорами або донорами можуть заздалегідь зареєструватись.  

За увагу потенційних амбасадорів та донорів змагатимуться проекти, присвячені проблемі наркотичної залежності, формуванню культури вигулу собак, безпеці велосипедистів та пішоходів на дорозі, а також наданню підліткам консультацій з питань прав людини.

“Життя без залежності”

Організатори проекту з ГО “Впливові люди” зазначають, що метою їхньої ініціативи є зменшення рівня наркотичної залежності серед вінницьких підлітків. Досягти цього вони збираються шляхом проведення інформаційної кампанії, яка “допоможе молоді виробити власні поведінкові способи реагування на ситуації пов’язані із вживанням наркотичних речовин”.

Внаслідок успішної реалізації проекти організатори сподіваються влаштувати чотири заходи в форматі форум-театру, одну відкриту лекцію для батьків про способи розповсюдження наркотиків через Інтернет, один тренінг для шкільних психологів, а також одну молодіжну гру-квест “Життя без залежності”.

Загальний бюджет проекту становить 31 850 гривень, в рамках “Аукціону проектів” автори ідеї сподіваються зібрати 29 950 гривень.

“Права людини для школярів”

Вінницький “ІТ кластер” планує створити чат-бота в Телеграмі, з допомогою якого можна було б надавати підліткам безкоштовні юридичні консультації та інформаційну підтримку з питань прав людини. Для цього організатори планують влаштувати опитування серед школярів, аби визначити найбільш пріоритетні питання. Вже після цього буде створено чат-бот, інформацію про який поширюватимуть серед підлітків.

Бюджет проекту становить 39 390 гривень, в рамках аукціону організатори можуть зібрати 29 940 гривень.

“Стань помітним”

Проект ГО “Культурний всесвіт” спрямований на організацію просвітницьких заходів про безпеку на дорозі. На такі події планують запрошувати як представників громади, так і поліціянтів. Серед усього іншого учасникам заходів розповідатимуть про важливість використання світловідбивачів (флікерів), а також навчать їх виготовляти власноруч.

Загалом організатори сподіваються влаштувати 15 просвітницьких заходів, а також виготовити і роздати 500 флікерів.

Бюджет проекту складає 29 427 гривень. Власне, всю цю суму організатори сподіваються зібрати під час аукціону.

“Чисте місто – чисте сумління”

Своїм проектом ГО “Вінницька європейська стратегія” сподівається “започаткувати правила цивілізованого вигулу собак”. Завдяки цьому, на думку організаторів, покращиться естетичний вигляд та санітарно-гігієнічний стан парків і скверів міста.

В рамках проекту планується встановити шість станцій для прибирання за собаками. Місця для їх розташування будуть наступними: Центральний парк, парк Дружби народів, парк Інтеграл, а також парк лікарні імені Ющенка.

Бюджет проекту становить 31 800 гривень. Очікувана сума від аукціону – 30 000 гривень.

Цьогорічний “Аукціон проектів” відбуватиметься в ресторанному комплексі “Ренесанс”. Початок 15 травня о 17:00. Більше дізнатись про проекти, які братимуть участь в аукціоні можна за цим посиланням.

Читайте також: Вінницькі меценати віддали майже 80 тисяч гривень на соціальні ініціативи під час «Аукціону проектів». ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: «Еко-реабілітація», «Lapkam.com» та інші: на соціальні проекти вінницький бізнес віддав 62 тисячі

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору