× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Подільська громада” оголосила конкурс грантів до Дня міста із загальним бюджетом в 300 тисяч

“Подільська громада” започаткувала конкурс грантів для вінницьких громадських організацій спеціально до Дня міста. На думку організаторів, це допоможе якісно доповнити програму святкування та дасть можливість для розвитку громадянського суспільства в місті. 

Як повідомляється на сайті “Подільської громади”, конкурс грантів до Дня міста вони започатковують вперше. 

– Вперше, і, сподіваємось, започатковуючи традицію, ми оголошуємо конкурс грантів до Дня міста Вінниця. Ми прагнемо аби ІГС міста отримали майданчик  для демонстрації своїх знань та вмінь, змогли презентувати те, чим вміють займатись найкраще, довести вінничанам значимість та необхідність своєї роботи у місті, для міста та його громади, – йдеться у повідомленні. 

Метою цього конкурсу є сприяння збільшенню впливу вінницьких ГО в громаді. Проекти-переможці можуть бути представлені безпосередньо на одній з локацій святкування Дня міста. З концепцією свята та основними локаціями можна ознайомитись ТУТ. Узгоджувати з представниками “Подільської громади” місце і час презентації свого проекту необхідно до 11 серпня.  

Для того, аби взяти участь в конкурсі грантів, проекти мають стосуватись наступних тем: 

  • Вінниця – місто славетних. Демонстрація історій та досягнень відомих вінничан всіх століть;
  • Вінниця – місто свідомих. Енергозбереження, енергоефективніть, екологія;
  • Вінниця – місто спортивних. Спортивні змагання тощо;
  • Вінниця – місто посмішок. Освітні та розважальні проекти для дітей;
  • Вінниця – місто вражень. Туризм, урбаністика;
  • Вінниця – місто  ідей. Досягнення міста у різних сферах.

Під час відбору проектів будуть враховуватись наступні критерії: відповідність проекту запропонованим темам, креативність проекту, відповідність меті, наявність команди та чіткого розподілу обов’язків у ній, проектний досвід команди, реалістичність та обґрунтованість витрат, короткострокові результати та довгостроковий вплив проекту. 

Загальний грантовий пул конкурсу становить 300 000 гривень, а бюджет одного проекту може бути 50 000-100 000 гривень. Заявки на участь в конкурсі можна подавати до 11 серпня. Переможців конкурсу оголосять 16 серпня. Подавати свої проекти можуть тільки вінницькі організації громадського сектору, які офіційно зареєстровані та працюють на території міста. Проекти від політичних, релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, комерційних структур розглядатись не будуть. Аплікаційну форму конкурсу та шаблон бюджету проекту можна завантажити ТУТ. Заповнені заявки можна надсилати на електронну адресу: podolfond@gmail.com з темою “Конкурс День міста”. Контакти організаторів: 0432 612 072 або podolfond@ukr.net.  

Читайте також: 9 років позитивних змін у Вінниці: як влаштований та чим займається Фонд “Подільська громада”

Читайте також: Спокусниця з наркотиком і модне прибирання за собаками: на “Аукціоні проектів” у Вінниці зібрали понад 100 тисяч. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору