× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Подільська громада” кличе вінницьких активістів на навчання з ефективних комунікацій

Фонд громади “Подільська громада” влаштовує воркшоп для представників та представниць інститутів громадянського суспільства (ІГС) Вінниці, щоб навчити їх розповідати про свою діяльність.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці “Подільської громади”, воркшоп “Ефективні комунікації” відбудеться 16 серпня в хабі “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11).

“Трудитесь як бджілки, а ваша робота залишається непоміченою? Мабуть, більшості громадських організацій знайома ця проблема. Виявляється мало просто робити добрі справи, потрібно ще й вміти про них розповідати” – йдеться в описі події.

Організатори розраховують на 15-20 учасників, а в разі, коли подія буде затребуваною, то обіцяють влаштувати її ще раз. Воркшоп проводитимуть співробітниці “Подільської громади” Леся Найчук та Олександра Лиса.

Читайте також: У Вінниці влаштовують “Нетиповий аукціон”, щоб зібрати кошти на конкурс грантів для молоді

Цього року ми пройшли тренінг за даною тематикою від Марини Говорухіної, який був дуже корисним для нашої організації. Тому ми вирішили поділитися власним досвідом та знаннями з іншими організаціями в нашому місті. З результатів дослідження ІГС 2016 року знаємо, що дана тема є актуальною для багатьох громадських організацій, – розповідає Олександра Лиса.

На подію запрошують виключно представників та представниць ІГС, адже основна тематика навчання – комунікації для громадських організацій. Організатори акцентують увагу на тому, що це буде саме воркшоп, а не тренінг.

Запланована програма буде максимально практичною: аналіз каналів комунікації, пошук унікальності організацій, аналіз конкурентів, постановка комунікаційних цілей та розробка ключових повідомлень, – зазначає Олександра Лиса.

Воркшоп розпочнеться 16 серпня о 14:00 і триватиме до 18:00. Для того щоб туди потрапити, необхідно заповнити анкету. Реєструватись можна до 14 серпня включно.

Фото: http://www.evajannotti.it

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору