× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

По Замостянській відновлено звичний рух трамваїв

Сьогодні, 13 вересня, завершили облаштування «оксамитового шляху» по вулимці Замостянській, що відбувалось у рамках комплексної реконструкції вулиці.

Протгяом декількох місяців по вулиці трамваї рухалися по черзі – у реверсному режимі по одній із колій, поки тривали роботи на іншій. Як повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook, трамваї вже пішли у звичному режимі по нових коліях – у рамках І черги реконструкції. До речі, проклали майже кілометр нового полотна – від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Золотий кілометр” без сакур: мер Вінниці перевірив реконструкцію Замостянської та розповів про зміни

– Технологія так званого «оксамитового шляху» зменшує вібрацію та надмірний гуркіт. Рейки закладаються у плиті, тож вони «не гуляють», а відсутність стиків означає більший комфорт та більш плавний рух для пасажирів. А окрім того, завдяки такій модернізації менше зношуватимуться самі колії та рухомий склад, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 36% більше дерев та “Оксамитовий шлях” для трамваїв: подробиці реконструкції Замостянської. ВІДЕО

Для реконструкції полотна на цій ділянці використали 281 плиту та загалом встановлять 37 нових опор контактної мережі. Зазначено, що 60% – це продукція вінницьких виробників.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору