× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

По вулиці Волошковій облаштовують нову зону відпочинку для дітей майже за мільйон. ФОТО

Біля озера по вулиці Волошковій з’явиться нова зона відпочинку з дитячими гірками. На її облаштування витратять майже мільйон гривень. 

Як повідомили в міській раді, у Вінниці створюють все більш місць, де можна проводити вільний час з цікавістю та користю для здоров’я: встановлюють спортивні майданчики, дитячі ігрові зони тощо. Наразі ж тривають роботи по створенню зони відпочинку біля озера по вулиці Волошковій вартістю 931 тисячу 800 гривень.

У повідомленні йдеться, що оскільки зона відпочинку буде розташована на схилі, його укріпили, додатково завізши землю. Там зробили сходи і наразі облаштовують схил георешіткою, яка допоможе утримувати ґрунт.

У планах – улаштування бетонних покриттів під гумові мати. Рельєф дозволить встановити дитячі гірки. Також тут буде огородження. Це дозволить створити облаштоване місце для проведення активного дозвілля та відпочинку дітей, – повідомили у Вінницькій міськраді.

Нагадаємо, що цей проект – “Благоустрій зони відпочинку для дітей на прибережному схилі озера по вулиці Волошковій” – є одним із переможців конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”, за який проголосували самі вінничани.

Із тендерної документації також відомо, що цю зону відпочинку мають капітально відремонтувати до кінця поточного року. На її облаштування виділили 931 тисячу 800 гривень.

Згідно з документом, виконавець робіт має зокрема демонтувати існуючі конструкції, а потім встановити на ділянці кілька видів “гірок” (зокрема зазначено, що це буде “тунель” та “спуск”), гімнастичну напівсферу та інше обладнання. Також передбачено, що на ділянці влаштують 133 “квадрати” синтетичної трави (висотою в 40 сантиметрів), влаштують сходи, встановлять чотири лавки та чотири сміттєві урни.


Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці на схилі озера облаштують зону відпочинку для дітей   

Читайте також: Переможний Тяжилів: у Вінниці розповіли, хто виграв у цьогорічному Бюджеті громадських ініціатив. ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

Читайте також: Чат-бот для туристів і музей Голокосту: у Вінниці стартувало голосування за проекти «Бюджету громадських ініціатив»

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору