× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

По вулиці Арабея встановлюють паркан, аби відгородити дитячий стадіон від кладовища. ФОТО

На вулиці Генерала Арабея, що біля Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, встановлюють новий паркан. Наразі секції паркану вже встановлені навколо місцевого кладовища. Загальна протяжність нової огорожі складатиме понад 260 метрів.

Як повідомив Vежі Юрій Семенюк, заступник директора Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, паркан виконаний із дерев’яно-полімерних композитів (ДПК) на основі металевих конструкцій. Загальна довжина огорожі складе близько 266 метрів.

Це (ДПК) вологостійкий матеріал. Він має гарні протиударні якості, але найголовіше, що він морозостійкий та не тріщить – прокоментував Vежі властивості матеріалів дизайнер Віталій Плясовиця.

  

На думку пана Віталія, паркан виконаний досить якісно, і завдяки оновленню діти, які грають на стадіоні, тепер не будуть дивитися на старий, напіврозвалений паркан кладовища. “Єдине, що нагадує про кладовище – це продаж траурних вінків. Знайти б їм інше місце”поділився дизайнер позитивними враженнями у фесбук-спільноті “Дизайн міського середовища Вінниці”.

 

Фото Віталія Плясовиці

Читайте також:

У Вінниці планують побудувати новий лікувально-оздоровчий корпус для дітей з інвалідністю

У Вінниці оновлять госпіталь для ветеранів за майже 25 мільйонів

 

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору