По Магістратській капітально відремонтують тротуар за п’ять мільйонів

Цьогоріч міська влада запланувала повністю оновити благоустрій вулиці Магістратської (від вул. Хмельницьке шосе до вул. Театральної). Нещодавно департамент комунального господарства та благоустрою оголосив тендер на капітальний ремонт парної сторони вулиці. 

Згідно із оголошенням на сайті публічних закупівель, з міського бюджету на ремонт парної половини вул. Магістратської готові виділити 5 727 681 гривень.

За ці кошти необхідно буде відремонтувати тротуар та відновити покриття узбіччя дороги. Також вздовж вулиці оновлять 20 лунок вже існуючих дерев та встановлять 84 світлодіоідні світильники на електроопорах. Замовник робіт також зазначає, що серед іншого необхідно буде влаштувати понад два кілометри трубопроводів із поліетиленових труб. Не забудуть також про безпеку руху: для цього встановлять дорожні знаки та оновлять дорожню розмітку.

Згідно із попереднім графіком робіт, розпочати ремонтні роботи планують вже у серпні та завершити до жовтня.

Нагадаємо, що ще у травні було визначено виконавця капітального ремонту тротуару по вулиці Магістратській, але по непарній стороні. Тоді ПП “Велес +” погодилися виконати запропонований обсяг робіт за 2 мільйони 488 тисяч гривень. 

Про різницю у майже три мільйони між ремонтами парної та непарної сторони однієї вулиці, VежA запитала у замовників робіт. Як пояснили у департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, спершу вони планували цьогоріч відремонтувати тротуар лише по непарній стороні, але потім виділили додаткові кошти, за які можна продовжити капітальний ремонт вже на парній стороні вулиці Магістратської.

  • Якщо йде капітальний ремонт вулиці, то він включає в себе ремонт дороги, двох тротуарів, освітлення, турнікетне огородження, пішоходні переходи, світлофори, тощо. А ми ж просто ремонтуємо тротуари, тому на капітальний ремонт кожного з них необхідно було провести окремі закупівлі, – пояснює фахівець департаменту Світлана Чумак. – Вартість завжди залежить від проекту, і наскільки я розумію, на парній стороні буде більший об’єм робіт і через це збільшилась сума. Кожні роботи ми виконуємо відповідно до проекту, який проходить експертизу і ми не можемо оголосити тендер на більшу чи меншу суму, ніж у ньому передбачено.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору