Площі «біля літака» дали нову назву та почали ремонтувати

Вчора, 7 вересня, у Вінниці  розпочалася реконструкція площі Костянтина Могилка, де побудують перший у місті «пішохідний» фонтан.

Площу оновлюють у рамках реконструкції проспекту Космонавтів. Наразі тут працюють бульдозери – зірвали старі бетонні плити та почали підготову до будівництва фонтану.

img_5041

За планом, тут встановлять енергоощадне вуличне освітлення, викладуть тротуарну плитку, облаштують лавки, сміттєві урни. Також прокладуть велосипедну та пішохідні доріжки, обладнають парковку. Територію відпочинку буде озеленено: висадять дерева, посіють газонні трави.

fon

Вартість реконструкції 5699,5 кв. м площі Костянтина Могилка – 6,9 мільйонів гривень.

Зазначимо, що раніше ця площа не мала назви, але 29 квітня на сесії Вінницької міської ради депутати проголосували за присвоєння площі «біля літака» імені Героя АТО, льотчика Костянтина Могилка.

Народився 27 травня 1978 року у місті Вінниця. Військову службу проходив у Львові, згодом в Борисполі. Командир літака, командир ескадрильї «Блакитна стежа» 15-ї окремої бригади транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України(авіабаза Бориспіль).

img73

Командир екіпажу збитого 06.06.2014 над Слов’янськом транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов’янська, пілот, ціною власного життя, скерував його за межі міста. Похований на кладовищі села Пирогове Вінницького району Вінницької області. Одружений, має доньку Вероніку та сина Арсенія.

Нагадаємо, реконструкція проспекту Космонавтів триває з липня цього року, а до його кінця планують відновити другу чергу проспекту Космонавтів: від Порика до Келецької.

Зокрема, за 26 мільйонів гривень планують оновити тротуарів, створити фонтан, облаштувати дитячий майданчик. Також тут мають розширити проїжджу частину, зробити парковку на 60 місць та створити велодоріжку.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору