Півтораметрові торти, сукні з газет та «діти-квіти»: у Вінниці триває День захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, у світі відзначається День захисту дітей. Із цієї нагоди на площі у Центральному парку поруч із концертним залом «Райдуга» ще від 12:00 розташувався цілий майданчик для дитячих розваг.

Батути, майстер-класи, солодощі, фотозони на теми різних країн світу та міста Вінниця – лише частина дійства. З самого початку тут зібралась понад сотня глядачів, ще стільки ж – маленьких артистів, співаків та декламаторів.

   

Прикрашали свято дівчата у костюмах квітів. Діти просто не відходили від них: робили спільні фото та жартували.

  • Трошки важко ходити у капелюсі, бо у ньому парко і він не легенький, – кажуть «дівчата-квіти» Олеся, Даша, Поліна та Олександра. – Але нам подобається, це дуже красиво. І наша головна задача – дарувати людям радість, та й квіти ми просто обожнюємо.

Також дівчата пообіцяли увечері зіграти у театральній п’єсі «Шовкова зоря або навчи мене співати».

Для творчих дітей були влаштовані майстер-класи: розмальовка імбирного печива, створення об’ємних фігур із паперу, плетіння, розмальовка фігурок з гіпсу.

      

Присутня на святі поні привернула увагу до себе не тільки малюків, а й дорослих.

На святковому майданчику були споруджені квіти по півтори метра висотою – вони користувалися чи не найбільшою популярністю серед любителів робити селфі. Окремо були облаштовані фотозони із зображеннями архітектурних композицій та краєвидів різних країн світу.

     

Окрім дівчат-квітів є й дівчата, зодягнені у сукні з газет та журналів. Авторка ідеї, Тетяна Ковтун – представниця центральної міської бібілотеки імені Бевза.  

  • Ми хочемо якось привернути увагу і дітей, і дорослих до читання. Моя сукня демонструє, що окрім книг у нас є цікаві випуски різноманітних друкованих видань і газет зокрема. Щоб створити цю сукню, ми усім дружнім колективом три дні працювали: шили, склеювали, скріпляли та вирізали. Задумка така виникла ще давно, а ось тепер втілили. Це красиво і креативно, люди звертають увагу, і це приємно.

              

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору