× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Після сутичок церкву в Луці-Мелешківській взяли під цілодобову охорону. ВІДЕО

Після сутичок, що сталися 16 березня між прихильниками Московського патріархату та прихожанами ПЦУ в с. Лука-Мелешківська, що на Вінниччині, поліція взяла сільський храм, що є пам’яткою архітектури, під цілодобову охорону.

Як ідеться в повідомленні “5 каналу”, наразі біля Спасо-Преображенського храму перебуває три поліцейських екіпажі. Таких заходів безпеки вжито у зв’язку з подіями, що сталися напередодні, коли храм захопили представники російської церкви.

Як йдеться в сюжеті, ще в ніч проти суботи прихильники російської церкви зайняли будівлю храму попри перехід місцевої релігійної громади в ПЦУ. Як повідомили місцеві мешканці, серед нападників на храм – представники інших населених пунктів, а також “тітушки”, які можуть бути пов’язані з окремими депутатами Вінницької обласної ради. Мешканці села намагалися зайти у храм, але зустрілись з опором прихильників російської церкви: в результаті сутичок в церкві були побиті вікна, шестеро осіб звернулися до поліції із заявою про тілесні ушкодження. Водночас за свідченням очевидців, поліцейські не втручалися в сутичку, а лише документували те, що відбувається.

Як повідомляє речниця Вінницької обласної поліції Анна Олійник, станом на 17 березня ситуація в селі “абсолютно спокійна”: правоохоронці закликали учасників конфлікту сісти за стіл переговорів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору