× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Підземний перехід на “Урожаї” не ремонтуватимуть за бюджетні кошти: відповідь на петицію

Міська влада не ремонтувавтиме підземний перехід на “Урожаї” принаймні у наближчі роки, через надання його в оренду. Однак вже шукають альтернативні шляхи вирішення проблеми.

У міській раді відповіли на петицію вінничанки Євгенії Гулько, яка пропонувала привести підземний перехід до ладу.

– Можливо, там потрібно просто прибирати і усе періодично мити? Можливо, там потрібно провести капітальний ремонт туалету та інших закладів? Можливо, потрібно привести в порядок освітлення? – запитувала авторка петиції.

До речі, зауважимо, що вінничани вже не вперше переймаються станом та долею підземного переходу та звертаються до міської влади з проханнями зайнятись благоустроєм цієї території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реставрувати перехід на “Урожаї” та вгамувати комунальників: подано нові петиції

Ініціатива зібрала 359 підписів та була розглянута владою. Сьогодні, 8 листопада, заступник міського голови Владислав Скальський надав відповідь.

Справа в тому, що між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Торговельно-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю “Південний Буг” було укладено договір від 15.11.2001 р. на оренду підземного пішохідного переходу загальною площею 822,4 м. кв. Термін оренди закінчується першого листопада 2031 року. Таким чином, виконувати ремонт елементів пішохідного переходу на орендованій ділянці за бюджетні кошти неможливо, адже це є порушенням Бюджетного кодексу України.

Разом з тим, нині у міській раді вже вирішують чи можна облаштувати звичайний пішохідний перехід по вул. Пирогова над існуючим підземним.

Фото “Моя Вінниця”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору