× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Підтримував і буду підтримувати”: мер Вінниці прокоментував відставку Гройсмана

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов сьогодні, після відставки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яка сталася на останньому засіданні уряду, прокоментував подію на своїй фейсбук-сторінці.

Зокрема, Сергій Моргунов пригадав, як Володимир Гройсман працював міським головою Вінниці при “мізерному” бюджеті, а також засвідчив йому свою підтримку.

“Цього тижня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про відставку і сьогодні провів останнє засідання Уряду.

Ми з Володимиром Борисовичем пліч-о-пліч працювали з 2006 року, проводячи зміни в усіх без винятку сферах життя міста, щоб Вінниця стала такою як вона є – сучасною, комфортною, з розвиненою інфраструктурою і цікавою для інвесторів. І я точно можу сказати, що він – не та людина, яка «чіплятиметься» за посади. Він часто казав: я буду працювати там, де я буду ефективним і зможу давати якісний результат, але «крісла» мене не цікавлять.
Від самого початку, коли він перейшов працювати до Кабміну в 2014-му і потім усі ці п’ять років, будучи Головою Верховної Ради та Главою Уряду, – він просто «хворів» реформою децентралізації і місцевим самоврядуванням. Бо коли був міським головою Вінниці – як ніхто знав, що таке відповідати за місто та його розвиток з мізерними бюджетами. Він завжди підкреслював – не треба цієї «совкової» системи дотацій – тому дам, тому не дам, – потрібно її повністю змінити і дати громадам фінансові інструменти та повноваження розпоряджатись заробленими в міський бюджет коштами. І якраз для того, щоб це стало реальністю, він пішов працювати в Уряд після Революції Гідності.

Тому перш за все, я хочу подякувати Volodymyr Groysman саме за реформу фінансової децентралізації, яка дала нові імпульси та відкрила можливості розвиватись громадам по всій країні. Та за всі інші непрості, але важливі реформи, розпочаті Урядом. Підтримував і буду підтримувати його рішення! Бо він є досвідченим, компетентним лідером, який не боїться відповідальності. І чітко розуміє, що потрібно робити для того, щоб Україна була сильною та успішною європейською державою!”, – написав Сергій Моргунов. 

Нагадаємо, що Володимир Гройсман 20 травня пообіцяв, що подасть у відставку в середу, після чергового засідання уряду. Сьогодні Прем’єр-міністр, відразу після засідання Кабміну, виконав свою обіцянку. Учора, 21 травня, заяву про складання повноважень подав і голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору