Підтримка з Німеччини: вінницькі рятувальники отримали новий європейський спецодяг. ФОТО

Сотню комплектів нового спецодягу отримали вінницькі рятувальники від Німецького товариства завдяки проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями».

Загалом особовому складу  ГУ ДСНС у Вінницькій області вчора, 23 жовтня, передали 100 комплектів уніформи, з яких 77 перейшли до підрозділів саме у Вінниці. Увесь спецодяг європейської якості та має належний рівень захисту.

Таку уніформу вінницький гарнізон отримав завдяки співпраці Вінниці з Урядом Німеччини та проекту GIZ. До комплектів входять спеціальні захисні вогнестійкі костюми для пожежників та черевики, рукавиці, каски. Загальна вартість уніформи – понад три мільйони гривень. 

За інформацією Вінницької міської ради, заступник міського голови Сергій Тимощук не лише подякував рятувальникам за сумлінну службу, зокрема, при гасінні пожежі на складах поблизу Калинівки,  а й повідомив про наміри міськради технічно підтримати службу надзвичайних ситуацій.

  • Ви усім показали, що ви – справжні бійці, які професійно, якісно і самовіддано виконують свої обов’язки. Своєрідним визнанням цього є і те, що уряд Німеччини, побачивши вашу роботу, передав сто комплектів спецодягу. Зі свого боку, Вінницька міська рада також підтримує рятувальників – прийнята відповідна програма з цього приводу, в якій серед іншого  передбачено придбання паливно-мастильних матеріалів, нещодавно передали автомобіль.  В подальшому також будемо підтримувати матеріальне становище пожежних частин міста Вінниці, – сказав Сергій Тимощук.

У свою чергу начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби ЦЗ Руслан Шевчук подякував обласній та міській владі за підтримку та, зокрема, придбані раніше пожежні автомобілі. 

 

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією