До кінця року зроблять підсвітку Київського мосту: оголошено тендер

У Вінниці до кінця цього року мають завершити будівництво системи підсвітлення нижньої частини мостової споруди через річку Південний Буг по вулиці В’ячеслава Чорновола, тобто Київського мосту. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Очікувана вартість закупівлі – 1 мільйон 899 тисяч 782 гривні. Тендерні пропозиції можна надсилати до 23 листопада, аукціон відбудеться 26-го. Зазначено також, що всі роботи мають бути завершені до 31 грудня 2018 року.

Як зазначено у тендерному оголошенні, йдеться про 48 світильників, що будуть розташовані вздовж всієї споруди. Щоправда, не зазначається, якого саме кольору має бути підсвітка. Водночас, згідно із документацією, передбачається архітектурне освітлення нижньої частини мостової споруди та встановлення новорічних перетяжок.

Вимоги до архітектурного освітлення:

– світильники в залежності від завдань повинні бути обладнані оптичними системами для точкового або розсіюваного освітлення;
– високий рівень волого- і пилонепроникність;
– тривалий період служби джерела світла, висока надійність;
– стійкість до короткого замикання і імпульсного перенапруження.

Вимоги до освітлювальних приладів:

– забезпечити безперебійну роботу світлових приладів протягом тривалого періоду;
– скоротити обсяг споживаної електроенергії;
– виключити порушення архітектурного вигляду будівель; дотримати всі необхідні норми по організації вуличного освітлення;
– ступінь захисту приладів від впливу оточуючого середовища відповідають області застосування і складають не менше ІР44 для приладів під навісом та не менше ІР55 для приладів, що відкриті для опадів.

Нагадаємо, про те, що Київський міст вирішили підсвітити, було вирішено під час засідання виконкому міської ради ще у вересні. Тоді також був представлений проект майбутньої підсвітки мосту, капітальна реконструкція якого тривала з березня минулого року.

Читайте також: Білосніжна розмітка і м’який асфальт: Київський міст за кілька годин до відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору