× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Підлітків Вінниччини запрошують на всеукраїнський поліцейський табір у Донецьку область

Влітку на березі Азовського моря відбудеться перший табір “Вартові безпеки”, де поряд із підлітками будуть патрульні поліцейські. Передусім захід орієнтований на тих дітей, яких цікавить військова чи поліцейська справа. 

Всеукраїнський табір “Вартові безпеки” відбудеться з 10 по 17 липня. Місцем обрали село Урзуф, що у Донецькій області та розташоване на березі Азовського моря.

– Патрульна поліція України одним з важливих напрямків своєї щоденної роботи визначила профілактичну роботу з дітьми та молоддю. Однією із складових такої роботи є відвідування дитячих літніх таборів, де у цікавій та інтерактивній формі патрульні доносять дітям купу корисної інформації, зокрема про безпечне поводження на дорозі та у побуті, загрози дитячій безпеці тощо. Таке живе, неформальне спілкування дуже допомагає комунікації та є комфортним і зрозумілим для дітей. Саме тому цього року було прийнято рішення влаштувати тематичний поліцейський дитячий табір, – повідомляють на сторінці заходу у Facebook.

Під час тематичного поліцейського дитячого табору на учасників чекатимуть тренінгові заняття з безпечної поведінки, заняття спортом та відпочинок біля моря, здобуття базових навичок тактичної підготовки та основи надання домедичної допомоги. Окрім цього, можна буде поспілкуватися з патрульними поліцейськими та вирушити у збір-похід. Організатори обіцяють, що учасники табору отримають чимало позитивних вражень.

Організовують такий табір відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, Управління патрульної поліції та Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Потрапити до табору можуть підлітки від 14 до 16 років. Для участі у відборі необхідно створити відеоролик тривалістю не довше 90 секунд, направлений на вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення. Після цього учасник має заповнити анкету ТУТ і розмістити там посилання на своє відео.

Організатори ж мають певні критерії до відеоробіт. Зокрема, при підготовці матеріалів повинні бути враховані умови ефективної реклами: – робота, її зміст, сюжет дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 р. № 270/96; – “текст реклами має бути стислим, лаконічним, оригінальним; наявність емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо; відсутність відомостей, що не відповідають дійсності (недостовірних даних)”. Відео не має містити елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності. Зміст відеороботи має розкрити гостру соціальну проблему, на вирішення якої спрямований ролик. Також відео надсилається у форматі AVI/MP4/MOV.

Роботи приймаються до 1 червня.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору