Підлітки-супергерої зберуться у Вінниці аби змінити шкільний простір

У першу суботу червня  вінничан запрошують на фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну”. Тут покажуть і розкажуть, як стати супергероями свого міста, змінюючи його на краще. 

Півроку навчання у проекті неформальної освіти, пошук ідеї та реалізація проектів – і ось 3 червня одночасно в дев’яти містах України відбудуться освітні фестивалі. Вінниці пощастило – вона в списку міст, які проводитимуть парад інноваціних освітніх проектів. Тут свої реалізовані ідеї презентуватимуть підлітки із Жмеринки, Могилів-Подільського, Хмільника, Гайсина, Козятина, Ладижина, Калинівки, Бару, Тульчина, Бершаді, Гніваны, Немирова, Іллінців, Ямполя.

Навчалися школярі на геймифікованій онлайн-платформі, що містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху. В ігровій формі учасники вчилися працювати в команді, генерувати ідеї, практикувати критичне мислення та навіть проектний менеджмент.  Адже всі ці навички знадобилися для реалізації  двох проектів, які змінять простір підлітків спочатку в школі, а потім і в місті.

Проекти реалізовуватимуться в напрямках: здоровий спосіб життя, культура і мистецтво, медіа, навколишнє середовище, соціальний напрям і урбаністика.

Уже на фестивалі будуть представлені реалізовані проекти поліпшення міст від шкільних команд. Завдяки такому неформальному навчанню школярі стали такими собі супергероями, які в рамках проекту змінюватимуть свої міста на краще. Нині учасники-команди мають час до 23 травня, аби втілити свої проекти. Після чого вони підготують відео-звіт про власні досягненні, який вже покажуть 3 червня.

Під час фестивалю також покажуть виставку сучасних освітніх можливостей, влаштують освітній лекторій, вебінари та воркшопи для всіх охочих, організують відкритий дискусійний майданчик з актуальних питань освіти. А ще на відвідувачів та учасників чекатимуть безкоштовні майстер-класи з інноваційних дисциплін.

На команд-переможців чекає стажування за кордоном та міні-гранти.

Захід відбуватиметься за адресою: Хмельницьке шосе, 95 (Вінницький національний технічний університет) з 10:00 до 18:00. Вхід на фестиваль вільний.

«Відкривай Україну» – освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України. Слоган проекту: “Стань супергероєм – зміни своє місто!”, а мета – створити середовище для розвитку підлітків. Адже вони набуватимуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті. Проект розрахований на участь 1000-1200 команд з 284 міст, 18 тисяч учнів та 1200 вчителів.

Фото facebook.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору