Під Вінницею активісти декілька годин перекривають трасу через земельні питання

Під Вінницею активісти та мешканці с. Агрономічне перекрили трасу неподалік с.Березіно. Причиною називають захоплення земель громади аграрним університетом.

Майже півсотні людей сьогодні, 19 квітня, вранці заблокували рух автотранспорту в районі села Березіно та безперервно ходять по пішохідному переходу. Таким чином мешканці с. Агрономічне вимагають припинити захоплення землі, яка входить у межі їх села, повідомляє сайт “20 хвилин”.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці села Агрономічне під обласною радою вимагають у “регіонала” Калетніка повернути землю

– Є рішення суду та мораторій на будь-які дії, пов’язані з земельною ділянкою в межах села Агрономічне. Але зараз ми бачимо, що натравлюють студентів аграрного університету ВНАУ. Вони збираються орати та сіяти. Начебто  у них є також якісь висновки Держкадастру про те, що вони є користувачами цієї ділянки. Нас доводять до відчаю. Тому ми вирішили привернути на проблему увагу та перекрити дорогу, – розповів депутат сільської ради Агрономічного Андрій Гильчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поставити на місце” Калєтніка та не будувати завод у Людавці: що вимагали протестувальники від стінами ОДА. ФОТО

На місце викликали голову Вінницької ОДА Валерія Коровія.

Разом з тим, журналіст Роман Ковальський повідомляє, що трасу блокують вже майже дві години.

 

 

Наразі активісти не повідомляють як довго перекриватимуть дорогу, однак запевняють, що готові перекрити ще й головну вулицю Вінниці, якщо їх не почують.

Фото – Романа Ковальського

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору