× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Під час виборів працюватимуть п’ять тисяч поліцейських, нацгвардійців та “надзвичайників”

Під час позачергових виборів народних депутатів 21 липня правопорядок будуть забезпечувати п’ять тисяч працівників поліції, Національної гвардії та ДСНС. До цього числа увійдуть також групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативні групи, які нестимуть службу цілодобово. 

Як повідомляється на сайті Національної поліції, також до позачергових виборів, які відбудуться 21 липня, з числа працівників підрозділу особливого призначення поліції та Нацгвардії вже створені резерви. Також у Вінниці чергуватимуть три групи працівників вибухотехнічної служби та кінологів.

Як повідомила Vежі Ірина Добровольська, заступниця начальника відділу комунікації ГУ НП у Вінницькій області, з 15 липня поліція працюватиме в посиленому режимі. А вже з отримання та до моменту здачі виборчих бюлетнів поліція цілодобово охоронятиме виборчу документацію і буде задіяно вказаних 5 тисяч осіб. Ситуаційний центр вже працює в цілодобовому режимі – ще з початку передвиборчої агітації.

З початку передвиборчої кампанії поліцією було зареєстровано 85 фактів щодо можливих порушень виборчого законодавства. Одне правопорушення зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, за 40 фактами проводяться перевірки.

Фото – shutterstock

Читайте також:

За кого голосувати? У Вінниці презентували онлайн-сервіс, який допомагає визначитися з вибором. ФОТО

“Легальний” підкуп виборців та незадіяний адмінресурс: ОПОРА розповіла, як триває виборча кампанія на Вінниччині

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору