× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Під час протесту переселенців у Вінниці звучали антисемітські заклики. ВІДЕО

Сьогодні, третього травня, під час акції протесту переселенців з Донбасу, метою якої було житлове питання, звучали антисемітські заклики. 

Так, під час спроби групи активістів прорватися всередину приміщення міської ради, протестувальники намагалися спровокувати словесну перепалку з працівниками Муніципальної поліції.

Так, один з найактивніших протестувальників звернувся до муніципальних поліцейських із запитанням:

– Ми так же само живемо у Вінниці, то що нам пихатися? А ви їх захищаєте цих жидів, які захватили всю країну?

Працівники поліції на фрази протестувальників не реагували жодним чином. За тим активісти сформували ініціативну групу, аби піти на перемовини із заступницею міського голови Галиною Якубович. Детальніше про мітинг читайте в матеріалі: “Будемо жити в міськраді!”: переселенці з Донбасу вимагали у Вінниці дешевого житла. ФОТО

Нагадаємо, що в лютому цього року, під час протестів проти спорудження меморіалу Небесній Сотні, протестувальники також неодноразово послуговувалися антисемітськими закликами. Так, активістка Таїсія Гайда опублікувала відповідний допис на Фейсбуці, а під час одного з мітингів один з лідерів протесту Юрій Кисіль на вигук “Слава нації!” скандував “Смерть жидам”.

Пізніше мер Вінниці звернувся до СБУ з вимогою відреагувати на прояви ксенофобії в місті, а вінницька поліція заявила про початок розслідування.

Однак станом на сьогодні про будь-які результати такого розслідування не повідомлялося.

Водночас за фактом вчорашніх антисемітських закликів в Одесі поліцією вже відкрито кримінальне провадження – про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору