× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Петиція за тролейбус до Стрижавки за два дні зібрала необхідну кількість підписів

Стрижавчанка Ірина Буланова просить продовжити тролейбусну лінію з Київської. Її підтримало вже майже чотири сотні вінничан.

Петиція про продовження тролейбусної лінії до смт. Стрижавка була зареєстрована на сайті електронних петицій у п’ятницю, першого лютого і вже зараз зібрала більше голосів, ніж того вимагається для розгляду петиції органами влади.

Авторка петиції пише:

«Оскільки смт.Стрижавка територіально розташоване поблизу м.Вінниця (7км), а також має понад 9100 жителів, просимо Вашого сприяння, забезпечити наш мікрорайон тролейбусним сполученням з м.Вінниця. Стрижавка – мальовниче місце, з гарними природними ресурсами, наявні цікаві історичні пам’ятки. Цей мікрорайон має потенціал для нового будівництва. Багато місцевих жителів працюють, навчаються у м.Вінниці. Для нас буде зручніше користуватись громадським транспортом, який однозначно має переваги перед маршрутками»

Ірина додає, що для порівняння, в селі Агрономічне, де проживають 3800 осіб, після введення тролейбусної лінії, значно збільшилась кількість молодих сімей, які побудували будинки і оселились тут.

Станом на 9.30 4 лютого її підписали вже 397 осіб.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору