«Петанк на шпильках»: вінничанок кличуть на «тендітну» французьку гру

Наступного вівторка, 25 липня, у Вінниці відбудеться «Петанк на шпильках» – гра, до якої запрошуються дівчата, котрі готові не лише вистояти на високих підборах, а й пограти у своєрідну спортивну гру.

За словами співорганізатора заходу, Дмитра Мири, взяти участь у грі, попри її назву, можуть дівчата і не на високих підборах.

  • Ми таку гру організовуємо вже 5-й рік поспіль, і цьогоріч вирішили додати їй трохи тендітності, – каже Дмитро Мира. – Втім, долучитись можуть навіть чоловіки – минулими роками були випадки, коли й хлопці брали участь в грі. І так – вони теж були на шпильках.

На місці буде сформовано команди по три дівчини у кожній. За умовами гри у петанк, дівчата по черзі кидатимуть порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі – кошонета. Чиї кулі будуть закинуті найточніше – ті й переможці.

Щодо призів, то їх організатори поки тримають у секреті. Минулого року, до речі, у якості нагороди дівчата отримали поїздку на лімузині.

Гра розпочнеться о 15:30 на території Набережної «Рошен», а для участі у ній потрібно попередньо зареєструватся (до 24 липня) за телефоном: 063-753-00-63.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією