Перший вінницький автобус зі склопластику виходить на маршрут

Сьогодні на вулицях міста виконує свої дебютні рейси перший автобус, відреставрований вінницькими фахівцями за новою технологією. Так, борти цього автобусу обшиті скло-пластиком.

Цей автобус із першої партії «ЛАЗів» із вставкою з низької підлоги. Придбані ці автобуси були у 2008 році для Вінницької транспортної компанії, а тоді ще – ТТУ, на базі якого було створено автобусний парк.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

  • Минуло майже десять років постійної експлуатації, тож ми прийняли рішення розпочати в 2017 році програму капітально-відновлювального ремонту таких автобусів. Фахівці підприємства під час реконструкції провели капремонт двигуна, замінили частину каркасу, покриття підлоги в салоні, встановили нові сидіння та «обшили» борти автобуса склопластиком, – написав міський голова.

За його словами, використання склопластику є новинкою. Спеціалісти Вінницької транспортної компанії запевняють, що така технологія полегшує конструкцію, захищає кузов від корозії та не потребує періодичного фарбування.

  • Ми випустили перший, зараз готується другий. На вигляд ці автобуси не відрізняються від тих, які прийшли до нас зі Львова. Ця конструкція легша і немає зайвих швів обшивки. Там деякі деталі вже були пластикові. Автобусів таких до кінця року Вінницею їздитиме п’ять. Щодо маршрутів, то їх не будуть закріплювати на якійсь певній ділянці. Вони курсуватимуть по всьому місту на різних маршрутах, – прокоментував Vежі керівник транспортної компанії Михайло Луценко.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору