× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Перший етап реконструкції вінницького аеропорту може тривати до 2021 року

Перший етап реконструкції вінницького аеропорту коштуватиме майже один мільярд гривень. Відповідний тендер на роботи, очікуваною вартістю в 998 112 983 гривень з’явився 7 червня на порталі публічних закупівель. Роботи здебільшого стосуватимуться злітно-посадкової смуги аеропорту, а також перону. 

Як зазначається в тендерній документації, граничною датою завершення робіт є 20 грудня 2021 року. Раніше повідомлялось, що роботи в першій черзі реконструкції мають бути завершені до кінця 2019 року. Змінилась також і очікувана вартість робіт – раніше на першу чергу реконструкції планували витратити 1013 мільйонів гривень.

Як повідомив Vежі директор аеропорту Ярослав Мазурець, попри зазначений граничний термін виконання першої черги робіт, реконструкцію сподіваються завершити раніше. “Все буде залежати від генерального підрядника. Коли визначиться генпідрядник, вже після того будем спілкуватись з ним, почуєм його бачення і в цьому контексті можна буде сказати трохи більше” – розповів нам пан Ярослав.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що реконструкція аеродрому КП “Аеропорт Вінниця” відкладалась до осені через затримки у проведенні експертиз та тендерів. Попередньо роботи з реконструкції аеропорту мали розпочатись вже цього літа. Проте, їх довелось відкласти через те, що виникли затримки у проведенні експертиз.

Попередня інформація з реконструкції аеродрому КП “Вінницький аеропорт”

В аеропорті підтвердили, що як і раніше, реконструкція має відбуватись у дві черги. Зокрема, відповідно до тендерної документації, під час першої черги реконструкції, мають зробити реконструкцію покриття злітно-посадкової смуги, часткову реконструкцію перону, освітлення перону, водостічну мережу та очисні споруди в районі частини перону та льотної зони, радіотехнічне та метеорологічне забезпечення, кабельну мережу та інженерні мережі електропостачання і зв’язку.

Наразі в тендерній документації зазначається, що початок аукціону з визначення генерального підрядника реконструкції запланований на 13 серпня 2019 року.

Фото – ШоТам

Читайте також: Вінницький аеропорт відремонтують за понад два мільярди гривень

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору