Першого “літаючого слона” у Вінниці вручили за ремейк “Титаніку”. ФОТО

Напередодні Дня міста у Вінниці відбулася церемонія нагородження учасників XI кінофестивалю “ВІННИЦіЯнський кінофестиваль”.

Церемонію відкрив вінницький ансамбль народного танцю “Барвінок”, і вже за ним на сцену вийшов ведучий фесту Євген Майданик, а за ним – міський голова Сергій Моргунов.

 

  • Дуже приємно, що цього разу на нашому фестивалі представлені фільми майже з усіх континентів і навіть з Антарктиди!

За тим глядачі вкотре послухали російських гімн “ВІННИЦіЯнського” фестивалю у виконанні квартету співаків на сцені.

Пізніше глядачі таки побачили відео від українських полярників, змонтоване з епізодами відомих діснеївських мультфільмів та навіть українських випусків новин, однак спочатку слово взяв один із запрошених зіркових гостей фесту – Анатолій Борсюк.

  • Ви знаєте, перед цьогорічним фестивалем мені зателефонував Майданик (ведучий фестивалю, – VежА) і сказав, що в нього зберігся відеозапис, де я обіцяв заспівати або станцювати на наступному фесті. Однак якщо я почну танцювати – то це буде небезпечно для мого здоровя, а якщо заспіваю – це буде ще гірше для здоровя всіх тут присутніх. Тому я просто оголошу першу нашу номінацію: “Шведінг” – такої на цьому фестивалі ще не було.

   

Перед оголошенням переможців глядачам та зірковим журі – яких тут зібралося під сотню –  продемонстрували дві номіновані стрічки вінницьких студентів: “Гарі Потер” і “Титанік”. Без особливих церемоній перемогу здобула стрічка “Титанік” від Анни Бернацкої та Дмитра Нгуєна.

«Сусід із будинку №17»: як вінницькі студенти знімають фільм жахів на всеукраїнський фестиваль

 

Хто здобув решту “літаючих слонів” – читайте в наших наступних публікаціях.

Фото Ольги Мірошниченко

                           

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією