Перші вінницькі деталі для Mercedes-Benz почнуть виготовляти у вересні

На підприємстві «Електричні системи» уже через тиждень почнуть встановлювати обладнання, а на UBC Group – на початку 2018 року. Про це повідомляють в облдержадміністрації.

Нині ці два підприємства – на стадії будівництва та реконструкції виробничих приміщень.

Вирoбництво aвтoкoмплектуючих до автомобілей на держпідприємстві «Електричні системи» відбуватиметься в цехах вінницького «45-гo експериментaльнoгo мехaнічнoгo зaвoду».

Станом на 12 вересня завершені оздоблювальні роботи в першому виробничому цеху, складському приміщенні та кімнатах відпочинку для працівників. А вже через тиждень на підприємстві розпочнуть встановлювати обладнання.

У Вінниці восени запрацює підприємство, що виготовлятиме комплектуючі до “Мерседесів”

Зараз близько 200 осіб проходять стажування в Івано-Франківську на базі держпідприємтва «Карпати».

Нагадаємо, що підприємство має влаштувати близько 800 вінничан до кінця року, а загалом там працюватиме 2500 осіб.

Нещодавно, 8 вересня, на V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України» голова облдержадміністрації Валерій Коровій анонсував запуск першої черги виробництва на підприємстві вже через кілька тижнів.

Ще одне підприємство у Вінниці – завод холодильного обладнання UBC Group. Його будівництво розпочалося в жовтні 2016 року, а до початку 2017 року були виконані роботи нульового циклу.

Складають, як “Лего”: перший завод Вінницького індустріального парку збудують за 45 днів

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці (10 вересня, – VежА) президент UBC Group Ігор Гуменний, роботи виконані уже на 65%.

Уже зведено адміністративну частину заводу. Для першого цеху на 20 000 квадратних метрів шведська компанія LLENTAB доставила оцинковані балки та профілі. До кінця жовтня буде виконано монтаж металоконструкцій, а після чого розпочнеться їх утеплення.

А от встановлення виробничого обладнання та його налаштування планують у UBC Group розпочати на початку наступного року.

Фото vin.gov.ua

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією