× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Перша втрата Операції Об’єднаних сил: на фронті загинув 19-річний боєць з Вінниччини

Першого травня у зоні бойових дій загинув 19-річний Олександр Микитюк з Вінниччини. Молодий хлопець став першою втратою Операції об’єднаних сил, в яку днями було переформатоване АТО.  

Олександр був родом із Білого Рукава Хмільницького району Вінницької області. Боєць 95-ї десантно-штурмової бригади славився між своїми побратимами тим, що гарно співав та грав на гітарі.

Волонтерка Людмила Бобровська розповіла, що Олександр мав неймовірно добру душу.

– Він прихистив малесеньке цуценятко, яке на той момент поміщалося у долоні, – говорить волонтерка. – Сашко його годував, доглядав за ним. Взагалі цей хлопчик був душею компанії – він привносив у колектив якусь молоду спраглість до життя та взагалі у тих жахливих умовах був для своїх побратимів промінчиком світла. Як і для того цуцика, котрому Сашко сам пошив маєчку. Таким він був, коли йому було 18 і він пішов на фронт, і в 19 – коли загинув.

Також волонтерка повідомила, що поховання відбудеться після низки слідчих дій, відтак нині жодних подробиць щодо обставин загибелі – не розголошується в інтересах слідства.

На сторінці самого Олександра опубліковане відео, де хлопець виконує пісню, присвячену матері. У пісні лунають слова: «Моя мамо, я прошу тебе одне: ти не плач – я повернуся живим. А як мертвим – поцілуй мене в уста, бо твій син Героєм став».

Фото та відео зі сторінки Олександра Микитюка у Фейсбук

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору