Perfection: «Матільда» Саніна та The Hardkiss знову з аншлагом у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Шалені танці на сцені та в залі, багато квітів, якісного звуку та космічних спецефектів і світла — все це подарували The Hardkiss Вінниці.

Progressive-pop, електро, поп-рок та синті-поп — всі ці музичні жанри можна зустріти у композиціях гурту, а сильний та харизматичний вокал Юлії Саніної створює під час живих виступів окремий світ, коли забуваєш про все навколо і живеш лише у музиці.

Такий окремий світ створили The Hardkiss третього червня в Будинку офіцерів. Гурт знову завітав до Вінниці в рамках «Perfection Tour». Попередні візити команди до міста у квітні та вересні минулого року зібрали аншлаги, а квитки розібрали задовго до концерту. Цього ж разу sold-out’у не було, але публіка не менш гаряче приймала улюблених виконавців, яких довго чекати на сцені не довелося:  гурт затримався лише на 15-20 хвилин.

Темрява в залі нарешті зникає, і на сцені разом із світлом зявляються музиканти: баритон-гітарист Валерій «Val» Бебко, барабанщик DJ Kreechy, гітарист Роман Скоробагатько та бас-гітарист Клим Лисюк. Лише згодом до них приєднується вокалістка Юлія Саніна: цього разу вона дещо схожа на Матильду із «Леон-кілер».

Без зайвих слів музиканти відразу почали із композиції «Closer», яка була однією із найгучніших та хардових по звучанню, а зал з перших акордів почав шаленіти. Чи то від альтернативного року та вокалу Саніної, чи то від того, що нарешті бачать кумирів. Музиканти також не стримували емоцій на сцені.

     

Саніна вміло володіє не лише своїм голосом, але й тілом: цю музику не лише приємно слухати, але й дивитися, адже кожен учасник гурту обовязково додає своїх барв у шоу під назвою The Hardkiss. Звичайно, велику роль грає віджеїнг та спецефекти, котрі переносять тебе в “ідеальний” світ гурту. 

Після другої композиції Perfection Юлія Саніна привіталась з вінницькою публікою та сказала, що безмежно рада знову побувати у Вінниці.

  • Дуже класно, що ми знову приїхали у ваше прекрасне місто! Ми дуже вдячні вам за те, що ви знову прийшли на наш концерт. Це така радість для нас! Ми бажаємо вам приємних емоцій сьогодні та починаємо наш концерт!

А приємних емоцій вінничани отримали безліч — від ліричних до драйовових. Єдине, на що скаржилися глядачі – спека у приміщенні.

Це той випадок, коли важко зрозуміти від яких композицій зал «розривало» більше. «Hurricane», «Tony, talk!» «Make-Up», змусили вінничан не лише танцювати, але й підспівувати, а лірична «Прірва» у акустичному звучанні створила у залі зоряне небо із телефонів, котрі знімали все на камеру. Саме під час виконання «Прірви» Юля Саніна ніби перенесла глядачів у незвичайну срібну прірву і голосом, і мінімалістичним спецефектом у вигляді вітру.

    

The Hardkiss — це дійсно солодкий та важкий поцілунок, який ти ніколи не забудеш, який дарує ніжність та драйв водночас, який проникає в душу та змушує не раз прокручувати слова.

«Dance With Me» закликав гурт десь посередині концерту і вінничани слухняно виконали прохання: хтось танцював сидячи на місці, хтось стояв, деякі намагалися пробратися в проходи і танцювати там, але близько до сцени підходити заборонялося – охоронці дозволяли танцювати лише десь в останніх рядах. Та деякі таки пробиралися до сцени, щоби хоча б подарувати квіти вокалістці, а та в свою чергу щиро обдаровувала їх подяками та обіймами.

     

На сцені завжди звучала музика навіть тоді, коли Юлія Саніна вибігала за куліси, щоб переодягнутися, музиканти створювали в Будинку офіцерів справжній музичний вибух та не жалкували сил та емоцій для вінничан. Варто зазначити, що звук був дійсно якісним та настільки сильним, що після концерту ще довго доводилося приходити до тями.

Ближче до кінця концерту вінничани таки ринули ближче до сцени і вже ніхто не стримував емоцій, майже весь зал сміливо танцював, а гурт щиро передавав власну енергетику через руки всім, хто був поруч, а хвиля передавалася далі й далі.

   

  • Зробіть так, щоб після цього концерту ви не змогли заснути і танцювали всю ніч! , – сказала Саніна перед останньою піснею. І судячи із відгуків в залі, все так і було.

Звичайно, вінничани не відпустили гурт без виконання пісень на біс, шалений тупіт сотень ніг та гучні аплодисменти змусили The Hardkiss ще раз вийти на сцену, а глядачів насолоджуватися останніми моментами виступів. Ну і без традиційного селфі гурту із своїми фанатами не обійшлося.

Фото Дмитра Тищенка

                                               

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору