5 тонн молока на добу: на Вінниччині цього року запрацює новий молокозавод

Переробка 5 тонн молока на добу, виготовлення всіх видів молочної продукції та відповідність міжнародним стандартам – саме такий новий молокозавод запрацює цього року в Чечельницькому районі Вінницької області.

Як повідомляє «Агропортал», приміщення було збудоване минулого року, а ввести його в експлуатацію агрофірма «Ольгопіль» планує вже поточного року.

Зазначено, що при проектуванні та будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів в сфері якості та безпеки харчових продуктів.

Потужність новоствореного підприємства дозволяє переробляти 5 тонн молока на добу та виробляти всі види молочної продукції, крім масла.

На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000. Контроль продукції та перевірку її на відповідність ДСТУ та міжнародним стандартам здійснюватимуть у сертифікованій лабораторії.

Також компанія «Ольгопіль» запевняє, що якість продукції буде ретельно контролюватися на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.

Нагадаємо також, на Вінниччині готується до запуску восьмий цукровий завод.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору