Переможці вінницького «The Best kids of Ukraine 2017» поїдуть у французький Діснейленд

Всеукраїнський Дитячий Фестиваль краси, талантів та моди «The Best kids of Ukraine 2017» вже вдруге відбуватиметься у Вінниці. Цього року всі кошти, зібрані з продажу квитків та дитячих виробів, передадуть на медичне обладнання для Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

У Всесвітній день захисту дітей в нічному закладі Feride Plaza о 14.00 розпочнеться масштабний дитячий благодійний фестиваль. Його організаторами є голова громадської організації «HARVED – розвиток особистості» Анна Станіславенко та засновниця модельної школи «Grace» Катерина Просяннікова.

Основною метою створення подібного конкурсу було дати можливість хлопчикам та дівчаткам віком від 5 до 12 років із різних міст України показати свої таланти, розкрити свої можливості, стати більш впевненими у собі, подолати деякі страхи та навчитися йти до перемоги.

  • Це вже другий фестиваль, який ми проводимо на всеукраїнському рівні, даючи можливість діткам із різних міст показати свої таланти. Ми знайомимо учасників, запрошуємо відомих гостей, професіоналів, зірок. У рамках проекту обов’язково проводимо благодійну акцію, аби привчати діток до благодійності, яка формує найкращі людські якості. Кошти, які зберемо за вхід на фестиваль та від продажу дитячих поробок, направимо на медичне обладнання для Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, – розповідає на сторінках видання Harved організаторка фестивалю Анна Станіславенко.

Як зазначають організатори, кожен з учасників отримає величезний досвід, нові знайомства та можливості, а також яскраві емоції, адже найкращі з них представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі у Туреччині – «Little Miss World & Little Mister World». До речі, минулорічний переможець вінницького конкурсу – Богдан Дунець зі Львова – став переможцем і в Туреччині.

Крім того, двоє переможців також отримають поїздку в Дійснейленд у Францію.

  • Вважаю, що у сучасному світі просто необхідно вчитися заявляти про себе і боротися за перемогу вже з дитинства. Такі навички можна отримувати під час конкурсів та змагань! «The Best kids of Ukraine 2017» – саме такий фестиваль, де ми вчимо наших дітей змагатися чесно, займатися благодійністю, а здобувши перемогу бути достойним представником на міжнародному конкурсі, – розповідає організаторка Катерина Просяннікова.

На фестиваль також запрошені спеціальні гості, серед них:

  • співачка та фіналістка «Голосу Країни» – Інгрет Костенко
  • актор театру та кіно, радіоведучий «Європа плюс» – Сергій Комаровський
  • продюсер Влад Сакін
  • співак, фіналіст «Х Фактору» – Данило Рувінський.

Всього маленькі леді та джентельмени матимуть три виходи: перший – знайомство з учасниками, дефіле у дизайнерському вбранні від Katrin Fox; другий – демонстрація таланту учасника: танці, пісні, акробатика, вірші і т.д.; третій – дефіле дівчаток у вечірніх вбраннях і хлопчиків у стильних костюмах.

Триватиме подія до 17.00, вхід 100 гривень (замовити квитки можна за телефоном 097 525 6885)

Фестиваль відбуватиметься під патронатом голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та за підтримки депутатки Вінницької обласної ради Людмили Станіславенко.

Фото: harved

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору