Перегони-повзання: вінницьких малюків кличуть на щорічний «Забіг у повзунках»

Вже цієї суботи, 21 квітня, у Вінниці відбудеться подія, на яку чекають не тільки дорослі, а й найменші мешканці міста – 5-й традиційний щорічний «Забіг у повзунках».

Як і зазвичай, повідомляють організатори, учасниками події можуть стати дітки віком від 8 місяців та до 1 року 2 місяців. Правила гри прості: малята змагатимуться на спеціальних м’яких доріжках, намагаючись подолати їх якнайшвидше. Переможцям будуть вручені призи, дипломи та почесні звання найкмітливіших.

Батьки маленьких спортсменів можуть всіляко допомагати своїй малечі доповзти до фінішу: закликати словами, заманювати іграшками або іншими привабливими для дітей речами. Головне правило – щоб батьки не торкалися малечі.

До речі минулого року батьки «заманювали» своїх діток спінерами, котрі на той момент набули великої популярності, а ще для пришвидшення використовувалися гаманці, пульти від телевізора та навіть годинники.

Читайте також: Вінницьких малят приваблюють годинники: за чим діти повзали біля міської ради

Забіги відбуватимуться одночасно на трьох доріжках. Спочатку повзатимуть на швидкість хлопчики, а вже потім в окремому заліку – дівчатка.

Під час свята інших діток розважатимуть аніматори, котрі будуть організовувати цікаві конкурси та вікторини.

Організатори (Вінницька міська рада, Відділ у справах молоді та туризму та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання») запрошують батьків та діток прийти цієї суботи до центрального міського парку на Фонтанну площу. Там о 15:30 маленьких спринтерів спочатку зареєструють до участі, а вже о 16:00 розпочнуться й самі перегони-повзання.

Також зареєструватися потрібно телефоном: 098-206-11-18 (координатор Денис).

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору