× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Патруль-001”: перший катер “Муніципальної варти” у Вінниці вийшов на Буг. ФОТО

 Вінниці річку Південний Буг патрулюють на новому катері. У перші дні роботи “Патруль 001” вже виявив декількох порушників.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук, зазначивши, що такий формат патрулювання є унікальним для України. Він зазначив, що за перші дні патрулювання інспектори перевірили шість плавзасобів і два гідроцикли, і в більшості кермувальників були проблеми з документами.

“Патруль-001” виявлятиме браконьєрів, буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил водіями малих суден, – написав Сергій Анотолійович. – Відзначу, що патрулювання Південного Бугу відбувається спільними зусиллями представників різних служб. І такий формат є унікальним для України. Дякую фахівцям патрульної поліції, Державної служби морського та річкового транспорту та Держагентству рибного господарства за взаємодію… Важливо, щоб робота патруля була ефективна як в плані протидії порушень у сфері громадського порядку та благоустрою, так і їх профілактики.

Нагадаємо, що перший катер “Патруль-001” у Вінниці спустили на воду місяць тому 27 травня. А про його придбання для “Муніципальної варти” (тоді ще – “Муніципальної поліції”) стало відомо ще минулого року. Тоді, на сесії від 27 червня 2018 року, депутати Вінницької міської ради прийняли рішення збільшити статутний капітал комунального підприємства і частину коштів витратити на купівлю патрульного катера.

У липні минулого року оголосили тендер на 890 230 гривень, однак вдалося дещо зекономити та придбати катер за 882 878 гривень. Постачальником стало ТОВ ФІРМА “БРІГ ЛТД”.

 

До речі, патрулювання Південного Бугу здійснюватимуть не лише у Вінниці, а й за її межами. На чергування заступатиме екіпаж у складі двох працівників “Муніципальної варти” та ще двох патрульних поліцейських.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Фейсбук

Читайте також: “Патруль-001”: у Вінниці показали перший катер “Муніципальної варти”. ФОТО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору