Парти, одяг і медикаменти: Вінниця отримала гуманітарну допомогу з Нідерландів. ВІДЕО

До Вінниці з Нідерландів прибула 21 тонна гуманітарного вантажу, який розподілять між школами-інтернатами та медичними закладами області.

Батути, трампліни, гімнастичні мати, бігові доріжки, меблі та медикаменти у Вінницю передали жителі міста Апельдорн. Як повідомляє «UA:Вінниця», більшу частину вантажу склали майже 200 комплектів парт, які віддали Піщанській загальноосвітній школі для дітей з порушенням слуху.

Олена Ацеховська, директор навчального закладу, зазначила, що тепер меблями буде забезпечено усіх учнів молодших класів. Крім того школа отримала ще й нове спортивне спорядження – гімнастичні лави для кабінету ритміки, які допоможуть розвивати вестибулярний апарат учнів з вадами слуху.

Також відомо, що необхідні речі вже забрали притулки та школи-інтернати Немирова, Гайсина, Тульчина, Козятина та Вінниці. До кінця тижня допомогу отримають ще у Брацлаві та Мурованих Курилівцях. А до лікарень області відправлять 16 функціональних ліжок з матрацами та тумбочками.

У повідомленні йдеться, що крім меблів та спортивного спорядження, гуманітарний вантаж містить медичні засоби, дитячі іграшки і одяг, більшу частину якого мають роздати переселенцям.

На подібну допомогу обласна організація Товариства Червоного Хреста України очікує і в жовтні.

Головне фото – vilne.org.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору