× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Панк-рок і дарк-кабаре: фронтмен вінницького гурту «The Hypnotunez» випустив сольний альбом

Фронтмен вінницького гурту «The Hypnotunez» Гера Луідзе випустив сольний альбом під назвою «Insomnia». Альт-кантрі, дарк-кабаре у мінімальній обробці і ніякої попси — так музикант пише про десять композицій зі свого нового альбому “з глибин підсвідомості”. Реліз попереднього та дебютного альбому музиканта під назвою «King Of The Swamp» відбувся два роки тому.

Як пише Гера Луідзе на свої фейсбук-сторінці, новий «сольник» писався в аскетичних умовах, під час якого “майже кожна пісня з’являлася прямо перед мікрофоном”. Це другий сольний альбом вінницького музиканта у рамках особистого проєкту «Mr. Hypno & His Lo-Fi». Як і попередній альбом музиканта «King Of The Swamp» новий «Insomnia» можна послухати на музичній платформі Bandcamp. Як раніше зазначав сам музикант, його особистий проєкт — це “лоу-фай, у якому він робить все, як хоче”.

— Альбом був записаний ніким і ніде, — коментує на своїй сторінці Гера Луідзе випуск альбому. — Все найтемніше від альт-кантрі, дарк-кабаре, альтернативної музики, панк-року і чорт знає чого, зробили це. Майже кожна пісня народжувалася прямо перед мікрофоном. Мінімум обробки — початковий вхідний сигнал. Це з глибин підсвідомості народився кожен кривий звук і кожне пом’яте слово.

Як розповів у соцмережах сам музикант, в новому альбомі можна знайти відсилання до фільму «Бійцівський клуб» (Insomnia), а також до останнього сезону американського культового серіалу «Твін Пікс» (Twin Peaks Lullaby). Музикант каже, що альбом «Insomnia» скоріше за все вийде на дисках, а також його можна буде знайти й на інших музичних платформах, таких як iTunes. Наразі альбом «Insomnia» можна послухати безкоштовно на сайті Bandcamp, а при бажанні — заплатити за прослуховування і таким чином підтримати музиканта. Над обкладинкою альбому працювали Денис Мальцев (фото), Аліса Гернець (артворк), і сам Гера Луідзе.

Соліст «The Hypnotunez» також розповів, що випуск нового альбому гурту планується на осінь цього року, а через два тижні музиканти їдуть в черговий європейський тур. 

Нагадаємо, що цього року «The Hypnotunez» презентували пісню для Національного відбору на Євробаченні, таким чином спробувавши себе «на кухні українського шоу-бізу», але у підсумку вінницький гурт дійшов тільки до півфіналу відбору.

Читайте також: THE HYPNOTUNEZ у Вінниці зібрали аншлаг і зламали контрабас. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору