× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Пандус на вході до Центрального парку побудують на всю довжину сходів

В міській раді повідомили, що пандус на головному вході до Центрального парку планують побудувати на всю довжину сходів.

Наразі вже майже рік триває реконструкція головного входу до Центрального парку культури і відпочинку. Vежа отримала інформацію, що пандус, який облаштовують з правого боку від арки, вестиме тільки на перший рівень сходів. Оскільки отримати коментар з даного приводу від Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради не вдалось, ми надіслали інформаційний запит до Виконавчого комітету міської ради. У відповіді зазначили, що пандус будуватимуть на всю довжину сходів:

– Відповідно до проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція головного входу ЦПКіВ ім. Горького по вул. Хлібна,1 в м. Вінниця”, передбачено будівництво пандусу на всю довжину сходів, які ведуть до Центрального парку від першого сходового майданчика і до верхньої зони сходів. Пандус буде влаштовано у формі серпантина, праворуч від арки.

Нагадаємо, що за словами очільника Департаменту капітального будівництва ВМР Ігоря Кравця, реконструкція входу до парку може завершитись до 15 травня.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору