Пам’ятник Оводову та демонтаж комуністичної символіки у центрі міста: у Вінниці зареєстровано нові петиції

У Вінниці мешканці просять місцеву владу, щоб з центру міста зникла комуністична символіка та з’явився пам’ятник колишньому міському голові Вінниці Миколі Оводову.

Вчора, 13 серпня, два відповідних звернення було зареєстровано на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Зокрема встановити пам’ятник міському голові Вінниці Миколі Оводову пропонує Владислав Бондар. Він вважає, що після того як у Вінниці встановили пам’ятники Симону Петлюрі та Григорію Артинову, обов’язково повинен з’явитися пам’ятник міському голові.

– Саме під час керівництва цієї людини наше місто стало тим, чим ми зараз дуже пишаємось. Вінниця з села перетворилась на повноцінне губернське місто. Думаю всі вінничани підтримують дану ідею, – пише Владислав.

У Вінниці знімуть фільм про колишнього міського голову

До кінця збору підписів залишилося 13 днів, наразі її підписали всього п’ятеро вінничан. Підписати петицію можна ТУТ.

Інша петиція, яку подав Микола Сіркіза, стосується демонтажу комуністичної символіки з центральної вулиці міста.

– У центрі нашого міста, а саме на фасаді будівлі № 43 по вулиці Соборній розміщено символіку комуністичної партії часів СРСР у вигляді зірок СРСР та перехрестя серпа й молоту.Зображення та пропаганда даної символіки заборонена Законом України від 09.04.2015 № 317-VIII “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні” та недопустима у європейському місті на центральній вулиці, – пише вінничанин та вимагає забрати символіку з будинку.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів, наразі її підписали вісім осіб. Підтримати звернення можна ТУТ.

Читайте також: Подовжені тролейбуси, очищення річки водоростями та освітлення вулиці: зареєстровано нові петиції від вінничан

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору