Пам’ятник Небесній Cотні має бути спільним: вінничан закликають жертвувати на меморіал «Дерево Свободи»

У Вінниці розпочався збір коштів на благодійний рахунок для встановлення пам’ятного меморіалу Героям Небесної Сотні.

Як повідомляє Вінницька міська рада, під час сьогоднішньої сесії депутат міськради Володимир Малінін закликав колег та вінничан активно долучитися до цієї ініціативи.

Йдеться про скульптурну композицію «Дерево Свободи» у вигляді вишні, з якої опадає цвіт – 107 квіток, що падають, символізуватимуть Героїв, загиблих під час розстрілів на Майдані зимою 2014 року.

Збір коштів розпочала Благодійна організація «Подільська громада».

  • Я закликаю всіх нас активно долучитися до цього процесу, показати приклад, і внести свій внесок у побудову даного меморіалу. Це те мале, що ми можемо віддати, як шану тим людям, які загинули за Незалежність нашої країни, за її Свободу. Закликаю всіх громадян міста Вінниці бути активними в цьому процесі», – сказав Володимир Малінін.

Щоб долучитись до збору коштів, можна перерахувати кошти за реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», р/р 26002188653 в АБ «Укргазбанк», МФО 320478, ЄДРПОУ 35904183, (з міткою: «Безповоротна фінансова допомога на благодійну програму «Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні»).

Нагадаємо, що Вінницька міська рада ухвалила рішення щодо встановлення «Дерева Свободи» на однойменному вінницькому майдані ще у жовтні.

Читайте також: Пам’ятник Шевченку з Майдану Небесної Сотні забере його власник? ВІДЕО

Ілюстративне фото – газета “Місто”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору