П’ятеро «золотих»: вінницькі спортсмени «обійшли» суперників на міжнародному чемпіонаті з пауерліфтингу

Почесні змагання серед найсильніших чоловіків Європи виявилися для вінницьких стронгменів успішними. 5 золотих нагород, 2 бронзових та одне четверте місце – саме такі результати участі в Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу спортсменів з Вінниччини.

Як повідомляє Вінницька обласна рада, у змаганнях, які відбувались у Черкасах, взяли участь 113 атлетів з України, Великої Британії, Франції, Швейцарії, Німеччини та Молдови. Представниками від України зокрема були вісім спортсменів із Ладижина – команда «Ряба GYM».

 

У ваговій категорії до 90 кілограм перемогу здобув Микола Вітюк, у категорії до 75 кілограм – Віталій Сідоров. У цій же категорії відповідно третє та четверте місця здобули Олександр Мигулько та Олександр Семенюк. Також у цій вазі, але у віковій категорії за 40 років, Михайло Данилов здобув золоту нагороду.

У ваговій категорії до 100 кг змагались 15 спортсменів. Як результат триразовий чемпіон світу та абсолютний чемпіон Європи, а водночас – депутат обласної Ради Ігор Лещенко, посів перше місце, а у відкритому заліку він здобув «бронзу». Третє місце у тому ж заліку посів Олександр Прудіус.

 

Фото – Вінницька обласна рада

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору